Startują castingi do konkursu Miss Polski 2024!

Startują castingi do konkursu Miss Polski 2024!

Pierwszy casting odbędzie się już w sobotę, 16 grudnia w Warszawie! Kto w tym roku otrzyma tytuł najpiękniejszej Polki? Tego dowiemy się w połowie lipca, tymczasem trwają poszukiwania kandydatek do tego zaszczytnego tytułu!

Castingi do konkursu Miss Polski co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wiele kobiet chce dołączyć do grona finalistek, aby zaprezentować się podczas spektakularnej gali, emitowanej na antenie telewizji Polsat i mieć szansę na reprezentowanie Polski w międzynarodowych konkursach piękności!

Kto może wziąć udział w castingu?

-Szukamy bezdzietnych panien, posiadających obywatelstwo polskie, które przychodząc na casting mają ukończone 18 lat. Górna granica wieku to 28 lat – informują organizatorzy słynnego konkursu piękności.

Aby wziąć udział w castingu należy wejść na stronę: www.misspolski.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na mailowe zaproszenie na casting.

Casting tuż tuż…

Casting odbędzie się w sobotę, 16 grudnia w godz. 11 – 16, w Hotelu Golden Tulip w Warszawie. – Warto zadbać o naturalny wygląd i delikatny makijaż. Należy zabrać ze sobą: krótkie spodenki i biały, obcisły T-shirt lub bikini, buty na wysokim obcasie (szpilki), dowód osobisty. Uczestniczki castingu powinny wyglądać naturalnie, mogą mieć delikatny makijaż – proponują organizatorzy.

Podczas castingu kandydatki będą miały okazję porozmawiać z jury, w którym zasiądzie m.in. Angelika Jurkowianiec – Miss Polski 2023, Katarzyna Krzeszowska – Miss Polski 2012, Elżbieta Sawerska – Miss Polski – 2004 oraz przedstawiciele organizatorów.

Pierwsza od lewej – Gabriela Rogala, finalistka konkursu Miss Polski 2023. Trzecia od lewej – Nikola Dobrowalska, finalistka konkursu Miss Polski 2023. Reprezentantki województwa Podkarpackiego.

Casting to pierwszy etap konkursu. Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane ćwierćfinalistki a następnie półfinalistki. To właśnie spośród nich jury wytypuje finalistki, które wezmą udział w wielu sesjach zdjęciowych a także szkoleniach dotyczących kreowania wizerunku, social mediów czy autoprezentacji.

– Laureatki konkursu Miss Polski wspaniale reprezentują Polskę na międzynarodowych konkursach piękności. W tym roku nasza Miss Polski 2023 – Angelika Jurkowianiec wzięła udział w konkursie Miss Universe 2023, a w połowie lipca będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Supranational! Julia Marcinkowska – 1 Wicemiss Polski 2023 brała udział w konkursie Miss International 2023 w Japonii, Dominika Staniaszek – 2 Wicemiss Polski 2023 reprezentowała Polskę w konkursie Miss Globe, który odbył się w Albanii, a Patrycja Jarocka poleciła do Malezji na konkurs Miss Tourism International 2023. Oliwia Mikulska wzięła udział w konkursie Miss Friends International 2023 w Chinach, gdzie zdobyła tytuł 1 Wicemiss!, a na początku roku, Ola Klepaczka – Miss Polski 2022 poleci do Kolumbii na konkurs Reinado Del Cafe Internacional – mówi Agnieszka Pilarczyk z Public Relations Departament Nowa Scena, spółki odpowiedzialnej za organizację konkursu piękności Miss Polski.