Poznajcie nas bliżej!

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.
– Albert Einstein

Kobiety nad wyraz zrodziły się z nieustającej ciekawości świata i zachwytu nad inspirującymi ludźmi. To pierwsze czasopismo dla kobiet na Podkarpaciu, które chcą mówić i być wysłuchane! Odkrywamy dla Was wyjątkowe bohaterki i bohaterów o poruszających historiach. Pokazujemy malownicze miejsca warte odwiedzenia, a także organizujemy przestrzeń wspierającą przedsiębiorcze kobiety w regionie. Dzielimy się nowinami ze świata mody, urody i zdrowia. Nasi eksperci na bieżąco przygotowują dla Was artykuły z zakresu prawa, psychologii i dietetyki.

Natalia Chrapek

Redaktor naczelna

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą oraz specjalistką od reklamy i public relations. Ukończyłam też podyplomowo pedagogikę na Uniwersytecie Rzeszowskim. Serce oddałam jednak dziennikarstwu. Pracowałam jako reporterka i prezenterka w rzeszowskim oddziale Telewizji Polskiej, a także jako dziennikarka prasowa w redakcji magazynu VIP Biznes & Styl. Na łamach portalu kobietynadwyraz.pl przenoszę czytelników do świata (nie)zwykłych bohaterek/bohaterów, którzy wykonują niestandardowe zawody, a także z pasją i równie wielką odwagą realizują swoje marzenia. Odkrywam przedsiębiorcze kobiety i zaglądam do ciekawych miejsc z duszą…

Monika Chrapek

Specjalistka ds. reklamy / Ekspertka od contentu wideo

Moją największą pasją jest moda. Pomaga mi wyrażać emocje i dodaje pewności siebie. Ekscytuje mnie nie tylko jej artystyczna, ale i biznesowa odsłona. Z niesłabnącym zachwytem śledzę światowe trendy stylizacyjne. Eksploruję prace regionalnych projektantów, a także doradzam kobietom i mężczyznom, co na siebie włożyć, aby czuć się wyjątkowo, niezależnie od rozmiaru. Założyłam Woman Media, firmę medialno-wydawniczą, która świadczy usługi z zakresu reklamy, wykorzystując niewyobrażalny potencjał obrazu, tekstu i video.

Zespół redakcyjny i współpracownicy

Kamila Korab, Adrianna Kimla, Rymwid Solarczyk, Katarzyna Szczepaniak, Ryszard Kocaj, Adam Lęcznarowicz, Klaudia Andrzejczak-Sobkowicz

Wydawca portalu www.kobietynadwyraz.pl

Woman Media Monika Chrapek 
Jakuba Jasińskiego 22/4B
35-608 Rzeszów
NIP: 8133889011
REGON: 523708984
monika@womanmedia.pl

Osoby zainteresowane praktykami proszone są o kontakt pod adresem: redakcja@kobietynadwyraz.pl

Śledź #kobietynadwyraz na Instagramie