Eleganckie marynarki w stylu Dakoty Johnson

Eleganckie marynarki w stylu Dakoty Johnson

Dakota Johnson to bez wątpienia jedna z gwiazd, która zachwyca nie tylko na czerwonym dywanie. Eleganckie i zmysłowe stylizacje nosi również na co dzień. Aktorka bardzo często sięga po szykowne marynarki, które ostatnio święcą tryumfy w świecie mody.

Marynarki to must have tego sezonu. Dakota Johnson, popularna aktorka, nosi je po swojemu, często w formie krótkich sukienek. Wybiera gustowne i jednocześnie sensualne fasony o stonowanych kolorach, podkreślające atuty figury. Kreacje uzupełnia, m.in. minimalistyczną biżuterią, przezroczystymi czółenkami i czarną, kultową torebką Jackie od Gucci. To pozwala wyeksponować jeszcze bardziej ponadczasowy charakter jej stylizacji.

Fot. Shutterstock

Krata zawsze w modzie

Kolejny, ulubiony outfit celebrytki to kraciaste garnitury. Tutaj pierwsze skrzypce „gra” marynarka w stylu oversize, a pod nią satynowy top o kontrastującej barwie. Do tego spodnie w tym samym deseniu, nieco dopasowane. Komplet ożywiają kobaltowe klapki na szpilce i okulary przeciwsłoneczne. Wszyscy, którzy znają aktorkę, doskonale wiedzą, że je wprost uwielbia.

Fot. Shutterstock