Kajakiem przez Dolinę Sanu

Tam, gdzie Pogórze Dynowskie styka się z Pogórzem Przemyskim roztaczają się widoki, które pozostają w pamięci na dłużej. Kręty San wpływa między lasy i kwieciste łąki, a nad nim wznoszą się zielone wzgórza. To idealne miejsce na spływy kajakowe, podczas których można wypocząć, a przy okazji podziwiać piękną przyrodę. Turystyczny potencjał m.in. Dubiecka, Wybrzeża, Słonnego, Sielnicy, Łączek i Dynowa dostrzegł Wiesław Płowy z Sielnicy, który dla aktywnych i spragnionych wrażeń organizuje spływy kajakowe.

– Wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy z żoną Edytą pływaliśmy kajakami po Roztoczu. Po powrocie pomyślałem sobie, że mamy przecież za domem San – piękną autostradę wodną, a kajaków na niej brak. Tak zrodziła się nasza agroturystyka oraz przygoda ze spływami – mówi Wiesław Płowy.

Te malownicze okolice są szczególnie bliskie redakcji Kobiet nad wyraz. Tutaj właśnie zrodził się pomysł na pierwszy portal dla kobiet na Podkarpaciu. – To nasze rodzinne strony. Dlatego zaglądamy w te miejsca tak często, jak to tylko możliwe – mówią siostry Chrapek.

Jesteście ciekawi, dlaczego warto wybrać się tutaj na co dzień i od święta? Zapraszamy do obejrzenia video!