Osada Pyrówki w Pstrągowej. Inspirująca moc natury!

Osada Pyrówki w Pstrągowej. Inspirująca moc natury!

Uwodzi widokami, chlubi się gościnnością gospodarza i zaskakuje wyjątkowym klimatem, a także ponadprzeciętnym komfortem. Osada Pyrówki w Pstrągowej to miejsce idealne dla Ciebie, jeśli szukasz wytchnienia od zgiełku miasta, tęsknisz za naturą i jesteś spragniony zapierających dech w piersi pejzaży. Oddalona zaledwie 25 kilometrów od Rzeszowa, zachęca także do kreatywnej pracy w otoczeniu relaksującej zieleni. Tutaj zorganizujesz profesjonalne spotkania biznesowe, szkolenia czy konferencje. Dasz się zaprosić i zainspirować?

Osadę Pyrówki od podstaw stworzył Rafał Drecki z Rzeszowa. Człowiek, któremu góry, lasy i jeziora zawsze w duszy “grały”. – Od kiedy pamiętam, marzyłem o własnym ośrodku wypoczynkowym. Chciałem zapraszać do siebie ludzi i cieszyć się z ich towarzystwa – wspomina Rafał, który do Pstrągowej trafił po raz pierwszy w 2012 roku. Jak mówi, od razu zakochał się w terenie ukrytym pośród drzew porastających wzniesienia Pogórza Strzyżowskiego. W ciągu kilku lat, na pięciu hektarach ziemi otoczonej lasami, kwiecistymi łąkami, poprzecinanej potokami, wybudował oazę dla tych, którzy potrzebują odskoczni od rzeczywistości. Tak powstała elegancka przestrzeń z ponadprzeciętnym komfortem, gwarantująca całkowitą prywatność i niepowtarzalny klimat, który ma zasięg aż do Tatr. I to dosłownie, bo z ambony w sosnowym zagajniku Rafała, przy dobrej widoczności widać Kasprowy Wierch. 

Rafał Darecki. Fot. Tadeusz Poźniak

Miejsce na miarę Twoich potrzeb

W Osadzie Pyrówki goście mogą skorzystać z trzech budynków. Pierwszy to stylowa sala konferencyjna z restauracją, która pomieści nawet 25 osób. Tutaj tradycyjny designer łączy się z nowoczesną funkcjonalnością. Dla tych, co zostają na dłużej, Rafał przygotował oryginalną chatę z wiekowych bali, z nastrojowym kominkiem w środku. Do tego dochodzi odnowiona, przeszklona stodoła z widokiem na las. To w sumie daje 15 eleganckich miejsc noclegowych utrzymanych w drewniano-kamiennej aranżacji, otulonych ciepłym światłem i klimatycznymi dodatkami, w postaci obrazów z mchu czy pstrągowskich kwiatów zatopionych w żywicy.

Czas na relaks

Chcesz spacerować po leśnych ścieżkach, słuchać porannego śpiewu ptaków, zamoczyć stopy w rześkim strumieniu, a nocą wpatrywać się w roziskrzone, gwiaździste niebo? Jeśli tak, koniecznie musisz odwiedzić Osadę Pyrówki! Na działce położonej z dala od cywilizacji zastaniesz też w pełni wyposażoną wiatą grillową, hamaki, leżaki i precyzyjnie usytuowane tarasy, z których nocą widać pięknie oświetlony las. Wkrótce będzie też jacuzzi na świeżym powietrzu i podłoga do tańców. 

Fot. Tadeusz Poźniak

Biznesowe wsparcie

Taka atmosfera sprzyja refleksji, a co więcej pobudza kreatywność. Dlatego możesz tu spędzić workation i pracować jeszcze wydajniej. Wszystko po to, aby uwolnić potencjał własny i swojego zespołu. To przestrzeń wprost stworzona do organizacji profesjonalnych szkoleń, spotkań biznesowych i konferencji z całym zapleczem gastronomicznym. – Dedykuje ją tym, którzy dzięki holistycznemu spojrzeniu na człowieka i jego potrzeby, świadomie stawiają na wellbeing pracowników, zdając sobie sprawę, że to dobra inwestycja – zachęca właściciel. 

Ciesz się każdą chwilą!

Pstrągowska osada sprzyja wszelkim spotkaniom, m.in. imprezom integracyjnym i okolicznościowym, a także sesjom plenerowym i medytacyjnym. Każda pora roku jest dobra, aby się tu rozgościć. Więcej informacji o kompleksie na stronie internetowej: https://osadapyrowki.pl/

Realizacja: Kobiety nad wyraz/Adam Lęcznarowicz