Vogue World: Paris. Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd 

Vogue World: Paris. Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd 

Paryżem znów zawładnęła moda. Wszystko to za sprawą trzeciej edycji wydarzenia „Vogue World”. Tegoroczne widowisko odbyło się na słynnym Place Vendôme, przyciągając na czerwony dywan najbardziej stylowe osobistości z całego świata.

Tegoroczna edycja „Vogue World: Paris” była wyjątkowa pod wieloma względami. Za jej realizację odpowiadał zespół kreatorów: Carine Roitfeld, Ib Kamara, Juan Costa Paz oraz kurator Palais Galliera, Alexandre Samson. Pat McGrath zadbała o olśniewający wygląd uczestników, a Parris Goebel, uznana reżyserka i choreografka, tchnęła życie w artystyczną część wydarzenia.

W tym roku „Vogue World” zaskoczył śmiałym połączeniem świata sportu i mody, sięgając do różnych dyscyplin takich jak kolarstwo, gimnastyka, tenis czy szermierka. Wszystko to zestawiono z różnymi dekadami francuskiej mody, od lat 20. XX wieku aż po współczesność. Na wybiegu zaprezentowano zarówno dzieła współczesnych francuskich projektantów, jak i ikon mody z przeszłości. Nie zabrakło niespodziewanych występów, które dodatkowo podniosły temperaturę i tak już wystawnego wieczoru.

Najciekawsze kreacje wieczoru

Zanim gwiazdorska feta rozpoczęła się na dobre, na czerwonym dywanie Place Vendôme pojawiło się mnóstwo stylowych gwiazd. Eleganckie suknie, awangardowe stroje i wyjątkowe dodatki okazały się prawdziwą, wizualną ucztą. Poniżej przedstawiam najciekawsze kreacje uczestniczek „Vogue World: Paris”, które zachwycały swoją oryginalnością i stylem.

Fot. Vogue Polska.
Fot. Vogue Polska.
Fot. Vogue Polska.
Fot. Vogue Polska.