Polskie „it-girls”. Inspiracje

Polskie „it-girls”. Inspiracje

Styl to ich drugie imię. Odważne, kreatywne, z niepowtarzalnym wyczuciem trendów. Polskie it-girls to ikony mody, zachwycające na każdym kroku. Można je obserwować na Instagramie lub Tiktoku. Poznajcie kobiety, które będą nas inspirować swoją twórczością i innowacyjnością w nadchodzącym sezonie.

Polskie it-girls doskonale wiedzą, jak łączyć najnowsze trendy z własnym, niepowtarzalnym stylem. W nadchodzącym sezonie możemy spodziewać się powrotu do klasyki w nowoczesnym wydaniu, odważnych kolorów i nietypowych fasonów. Jessica Mercedes, Maffashion, Sylwia Butor czy Julia Wieniawa z pewnością będą inspirować nas swoimi stylizacjami. Przyjrzyjmy się im z bliska, bo każda zasługuje na uwagę w świecie mody i lifestyle’u. 

Jessica Mercedes-Kirschner

Topowa fashionistka i „szafiarka” polskiego Internetu. Jej stylizacje przyćmiewają niejeden wybieg mody. Zawsze reprezentuje Polskę na Paris Fashion Week, a jej stylówki publikuje tamtejszy portal Vogue i wiele innych portali modowych. W poniższym zestawieniu możemy zobaczyć ją w „pink era” – oversize’owe marynarki i słodkie sukieneczki, czyli to, co będziemy teraz nosić. 

Instagram/@jemerced

Julia Wieniawa

Aktorka i influencerka. Głównie znana ze swoich ról w produkcjach Netflixa i serialu „Rodzinka.pl”. Wieniawa inspiruje nie tylko swoją grą aktorską, ale też codziennymi outfitami. Tworzy różne stylizacje – od eleganckich przez codzienne po bardzo ekstrawaganckie, wręcz szalone. Jej „vibe” zachęca do bycia clean, rich girl.

Instagram/@juliawieniawa

Sylwia Butor

Modelka i najprzyjemniejsza influencerka na polskiej scenie internetowej. Fanów zjednała sobie dzięki emanującym sympatią tik tokom. Na swoim koncie ma współprace z takimi markami odzieżowymi jak: Hugo Boss, Etam, Mohito czy Pupa Milano. W swoich mediach społecznościowych pokazuje kulisy bycia modelką, ocenia kosmetyki i tworzy ootd’s. Jej działania inspirują wiele młodych kobiet.

Instagram/@sylwia_butor

Julia Kuczyńska

Maffashion pojawiła się w polskim Internecie jako jedna z pierwszych szafiarek. Od początku „kombinowała” z modą. Uwaga! Obserwowanie jej na Instagramie skutkuje wiedzą na temat aktualnych trendów i wydarzeń w świecie polskich marek odzieżowych. Jest twarzą, m.in. Calzedoni oraz Pull&Bear.

Instagram/@maffashion