Jak skutecznie wyprzedzić konkurencję? „Biznes show” Kingi Bednarz

Jak skutecznie wyprzedzić konkurencję? „Biznes show” Kingi Bednarz

Kinga Bednarz pomaga kobietom z Podkarpacia budować markę osobistą i rozwijać się zawodowo. Dlatego, co miesiąc, na Instagramie, zaprasza do wirtualnych rozmów z przedsiębiorcami z regionu, którzy odnieśli sukces w biznesie. Najbliższe spotkanie „Biznes show” będzie transmitowane na żywo we wtorek, 25 kwietnia o godz. 20. Weźmie w nim udział Roksana Głowińska, profesjonalna kreatorka obrazu i edukatorka biznesowa, która podpowie m.in. jak znaleźć swoją niszę na rynku i skutecznie wyprzedzić konkurencję.

Kinga Bednarz to dyplomowana kosmetolog, wizażystka i stylistka, a do tego założycielka własnej marki odzieżowej oraz edukatorka biznesowa. Od lat przekonuje, że skuteczna bizneswoman musi nadążyć za dynamiką współczesnej przedsiębiorczości i przekuć wyzwania w szanse. W 2022 roku wystartowała z projektem „Biznes show”. To comiesięczne transmisje na żywo prowadzone na Instagramie z przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces w swoich branżach. Podczas wirtualnych spotkań, opowiadają o początkach, trudnościach i strategiach. W poprzednich edycjach „Biznes show” wystąpili m.in. Iwona Chruściel-Lis, Kamil Flisiak, Pamela Grzywacz czy Elżbieta Stachów.

Stabilny biznes na niepewne czasy

– Wywiady przeprowadzam osobiście z osobami, które mają aktywne konta na Instagramie. Pytam o to, jak sobie radzą, czym się interesują i co jest motorem napędowym ich działań? To m.in. specjaliści z branży muzycznej, fotograficznej, eventowej czy health & beauty, a także właściciele firm związanych z handlem bądź rynkiem home decor – wylicza Kinga Bednarz, która do promocji swoich biznesowych poczynań wykorzystuje na dużą skalę media społecznościowe i przekonuje inne kobiety, że marketing firm nie istnieje dziś bez Facebooka, Instagrama czy LinkedIna. 

Do live’a, który odbędzie się we wtorek, 25 kwietnia na Instagramie, każdy może dołączyć. Wystarczy o godz. 20 kliknąć w link: @KINGABEDNARZ_OFFICIAL. Organizatorka gwarantuje sporą dawkę praktycznej wiedzy biznesowej od kobiety, która w swojej branży osiągnęła ponadprzeciętne rezultaty.

Nawyk sukcesu

– Tym razem, na spotkanie zaprosiłam Roksanę Głowińską, która pięknie skaluje swój biznes jako fotograf i właścicielka wyjątkowego studia fotograficznego, a na dodatek świetnie łączy rolę bizneswoman z byciem mamą i wspierającą partnerką – dodaje organizatorka.

Opierając się na własnym doświadczeniu, Roksana Głowińska opowie, jak w ciekawy sposób przyciągnąć konsumentów, dać się ponieść kreatywności i wymyślić coś nowego, czego nie mają inni.