Casting do konkursu Miss Polski 2024! 

Casting do konkursu Miss Polski 2024! 

W sobotę, 27 stycznia w Warszawie odbędzie się casting do prestiżowego konkursu Miss Polski 2024. To nie tylko szansa na zdobycie korony i tytułu najpiękniejszej kobiety w kraju, ale także możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowej scenie. Następczyni Angeliki Jurkowianiec – Miss Polski 2023, będzie miała okazję uczestniczyć w niezapomnianej przygodzie, spotykać ekspertów z różnych dziedzin i wziąć udział w spektakularnej gali, transmitowanej na antenie telewizji Polsat.

Pierwszym, niezbędnym krokiem dla wszystkich aspirujących do tytułu Miss Polski 2024, jest przesłanie zgłoszenia, dostępnego na oficjalnej stronie konkursu. Do udziału zaproszone są bezdzietne panie w wieku od 18 do 29 lat, posiadające obywatelstwo polskie.

Drugi etap to casting, który odbędzie się w sobotę, 27 stycznia w stolicy. Podczas tego wydarzenia każda z uczestniczek spotka się z jury, składającym się z laureatek poprzednich edycji konkursu oraz doświadczonych organizatorów. Casting to nie tylko okazja do zademonstrowania urody, ale także możliwość podzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami.

Podczas castingów wybranych zostanie 120 ćwierćfinalistek, spośród których jury wyłoni 60 półfinalistek. Jurorzy obserwując kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki, będą oceniać, m.in: wygląd zewnętrzny, zaangażowanie czy zdolności interpersonalne.

– Finalistki konkursu stają się Ambasadorkami Miss Polski, dlatego ogromny nacisk kładziemy na szkolenia w różnych dziedzinach – od szkoleń z wystąpień publicznych, nauki poruszania się, chodzenia w szpilkach, pozowania i występowania przed kamerą, aż po szkolenia z samoobrony kobiet czy bezpieczeństwa w Internecie. W zależności od indywidualnych potrzeb dziewczyn, będą też porady psychologa, dietetyka czy trenera mentalnego – informuje Agnieszka Pilarczyk z Public Relations Departament Nowa Scena Sp. z o. o.

W maju rozpoczną się przygotowania do Finałowej Gali, którą zaplanowano na lipiec br. Poprzedzą ją zgrupowania, podczas których kandydatki wezmą udział w specjalnie przygotowanych sesjach zdjęciowych, nagraniach video i przygotowaniach związanych z nauką układów choreograficznych.

Jak zapewniają organizatorzy, finalistki konkursu poza dojazdem na szkolenia i zgrupowania, nie ponoszą żadnych kosztów, bo ten ma być otwarty na każdą grupę społeczną.