XX Podkarpackie Targi Ślubne już w lutym w Rzeszowie!

XX Podkarpackie Targi Ślubne już w lutym w Rzeszowie!

Spotkania z profesjonalistami z przeszło 20 branż. Konsultacje i porady. Nowe pomysły i inspiracje. Próbki produktów i usług. Promocje oraz rabaty. A do tego wszystkiego… autorskie pokazy mody! 4 lutego 2024 roku Hala Podpromie w Rzeszowie zamieni się w istny raj dla przyszłych par młodych. XX Podkarpackie Targi Ślubne, organizowane przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, to impreza, na której nie może Was zabraknąć!

Planujesz ślub marzeń? Przyjdź na XX Podkarpackie Targi Ślubne, które odbędą się 4 lutego 2024 roku w rzeszowskiej Hali Podpromie! Wydarzenie, na wzór praktycznego i inspirującego poradnika dla przyszłych małżonków, oferuje szeroką gamę usług i pomysłów, które pomogą w zorganizowaniu wymarzonej ceremonii! To przeszło 20 branż w jednym miejscu. A wśród nich: salony ślubne, kwiaciarnie, fotografowie, planiści ślubni, projektanci, szkoły tańca, styliści fryzur, salony jubilerskie czy zespoły muzyczne…

Zainspiruj się!

– Podkarpackie Targi Ślubne to wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy będą mogli zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, kamerzystę, fotografa lub mobilny bar kawowy. Wymarzona suknia ślubna czy garnitur również będzie na wyciągnięcie ręki. A o szczególną oprawę ślubnych kreacji zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie – wylicza Monika Sztaba-Ćwiąkała, koordynatorka projektu z Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.

Organizatorzy zadbali także o niepowtarzalne atrakcje. Podczas targów z pewnością nie zabraknie pokazów mody, które co roku cieszą się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Nie obejdzie się też bez specjalnych promocji, voucherów rabatowych, o które warto pytać na stoiskach.

Fot. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

– Wyjątkowa atmosfera targów, którą tworzą zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, przekonuje mnie co roku, że warto organizować takie wydarzenie. To już 20. edycja eventu, podczas którego zakochani mogą spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm z branży ślubnej, a także poznać obowiązujące trendy. Odpowiednia oprawa targów, czyli chociażby dekoracje i muzyka, sprawiają, że można sobie nawet wyobrazić swój wymarzony ślub – dodaje Monika Sztaba-Ćwiąkała.

Udział w targach ślubnych to dla przyszłych małżonków przede wszystkim okazja do spędzenia czasu razem, rozmów o wspólnych planach i czerpania radości z przygotowań do ślubu. A dla firm działających w branży, ogromna szansa na bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami.

XX Podkarpackie Targi Ślubne, których organizatorem są Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, potrwają od godz. 10 do godz. 17 na Hali Podpromie w Rzeszowie. Więcej informacji znajdziecie na stronie MTR.

Fot. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Redakcja Kobiet nad wyraz objęła XX Podkarpackie Targi Ślubne patronatem medialnym. Będziemy Was na bieżąco informować o szczegółach wydarzenia! Zostańcie z nami!