Hailey Bieber zdradza swój trik na pełne usta!

Hailey Bieber zdradza swój trik na pełne usta!

Hailey Bieber to popularna modelka, uznawana za prawdziwą ikonę stylu. Jej stylizacje odtwarzają kobiety na całym świecie. Celebrytka podzieliła się na TikToku trikiem, który optycznie powiększa usta i sprawia, że wyglądają soczyście, świeżo i romantycznie. Zobacz, w jaki sposób uzyskać efekt spektakularnych ust!

Często wydaje się nam, że jedyną opcją na poprawę urody są zabiegi medycyny estetycznej. Nic bardziej mylnego. Istnieje wiele innych sposobów, aby podkreślić nasze naturalne piękno. Wystarczy, że nauczymy się odpowiednio dobierać i nakładać kosmetyki …

Wyrazisty kontur + lśniące wypełnienie

Sposób malowania ust, który prezentuje modelka jest bardzo prosty. Aby optycznie powiększyć objętość swoich warg, obrysowuje je za pomocą brązowej konturówki, nieco wyżej ich naturalnej linii. Następnie rozsmarowuje kontur palcem. Na koniec nakłada przezroczysty błyszczyk. Taki zabieg w naturalny sposób powiększy nasze usta i nada im powabności.

W tym przypadku wybór kolorystyki należy do nas. Na co dzień konturówka powinna być zbliżona do naturalnego koloru naszych ust. Na specjalne okazje można pokusić się o ciemniejszy odcień.