Wygraj bilety na IV Konferencję Online Girlboss!

Wygraj bilety na IV Konferencję Online Girlboss!

Wiele osób od lat buduje swoje miejsce w świecie biznesu online, pokonując przeszkody i przełamując stereotypy. Ich droga do sukcesu często jest trudna, ale dzięki determinacji i odwadze, mogą osiągnąć sukces. W duchu tej rewolucji powstała Konferencja GirlBoss, która nie tylko celebruje osiągnięcia ludzi w biznesie, ale także stawia sobie za cel inspirowanie, uczenie i wspieranie ich w dalszym rozwoju.

IV Konferencja Online Girlboss startuje 11 czerwca i potrwa aż 4 dni. Spotkanie skierowane jest do osób, które poszukują wiedzy, inspiracji oraz informacji – dla rozwoju firm czy marek osobistych. Nie zabraknie tutaj prelekcji i paneli tematycznych o AI, finansach, wirtualnej asystentce, prawie, marketingu, public relations czy rozwoju osobistym. Wśród prelegentów znajdują się zarówno doświadczone liderki i liderzy biznesowi, jak i młode przedsiębiorczynie, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie wielkich możliwości. Wśród prelegentów pojawią się, m.in: Ilona Adamska, Magdalena Pawłowska, Ania Skura, Dominika Żak, Agata Koman, Marcin Majzner i Szymon Mierzwa.

20 wejściówek do zgarnięcia!

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 20 wejściówek na nadchodzącą IV Konferencję Online GIRLBOSS:

-3x Bilet Złoty: Pełen dostęp do wszystkich powtórek konferencji od 2021 roku (wartość 397 zł).

-2x Bilet Srebrny: Obejmuje oglądanie na żywo, dostęp do powtórek na rok oraz paczkę konferencyjną do domu (wartość 297 zł).

-15x Bilet Brązowy: Umożliwia dostęp na żywo do wszystkich sesji konferencji (wartość 199 zł).

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora: https://girlbosskie.pl/konferencja/

Źródło: Agencja kreatywna Sal-Mar