White Ladies Party – wielkie święto kobiet w Radawie!

White Ladies Party – wielkie święto kobiet w Radawie!

Taniec, muzyka, podróżnicze opowieści, ale przede wszystkim inspirujące spotkania i rozmowy! Tak zapowiada się 4. edycja White Ladies Party, organizowana przez Rzeszowiankę Klaudię Rozwadowską-Prenetę. Trzydniowy event, na który przyjedzie ponad 200 kobiet, startuje już w piątek, 25 sierpnia w Wiosce Wakacyjnej Radawa. Jak przekonuje organizatorka – będzie się działo!

White Ladies Party z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Kobiecy event, podczas którego obowiązuje biały dress code, wymyśliła Klaudia Rozwadowska-Preneta – kobieta żywioł. Na co dzień zajmuje się własnym biznesem i podróżuje bez ustanku. Doskonale wychodzi jej też organizacja wydarzeń skupiających ludzi z pasją. – Kocham organizować eventy. To pozwala mi uwolnić twórczą wenę – wyjaśnia Cleo, po czym dodaje, że ideą White Ladies Party jest spotkanie i poznanie wyjątkowych, inspirujących kobiet – bez względu na wiek, upodobania, wykształcenie, temperament, rozmiar czy kolor skóry. To również dobra opcja, aby nawiązać nowe kontakty, wyjść z własnej strefy komfortu i odkryć swoje mocne strony. Wszystko w sprzyjającym środowisku. – Często zachęcam, aby przyjechać na WLP solo, niekoniecznie z przyjaciółką. Wtedy dzieje się magia, bo mamy okazję otworzyć się na innych ludzi…- mówi Rzeszowianka.

Od kobiet dla kobiet

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Radawie koło Jarosławia, a dokładnie w Wiosce Wakacyjnej, gdzie już w najbliższy piątek, 25 sierpnia zjadą kobiety z całej Polski, jak również z zagranicy, m.in. Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W sumie ponad 200 osób. Szykuje się więc wielkie święto, na którym nie zabraknie mnóstwa atrakcji. Dla aktywnych – rozgrywki sportowe, joga o wschodzie i zachodzie słońca, a także warsztaty taneczne o mocno kobiecych choreografiach. Nie obejdzie się też bez sesji zdjęciowych, wspólnego ogniska i tańców do białego rana. Do dyspozycji uczestniczek WLP będzie też strefa relaksu, czyli boiska sportowe i podgrzewane baseny, przy których Cleo zaplanowała już kultowe „pool party”. – Staraliśmy się przygotować plan tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie – przekonuje organizatorka, która jeszcze pierwszego dnia imprezy opowie razem z mężem Maćkiem o podróży poślubnej dookoła świata, z której powrócili niecałe trzy tygodnie temu.

Fot. Monika Adamczyk Fotografia

Wywiad dla Kobiet nad wyraz

W trakcie White Ladies Party odbędzie się loteria, podczas której nie zabraknie atrakcyjnych nagród do wygrania – chociażby kosmetyków czy zabiegów pielęgnacyjnych. Każda z uczestniczek będzie miała szansę wylosować też wywiad dla portalu kobietynadwyraz.pl – pierwszej takiej przestrzeni online dla kobiet w regionie. To świetna okazja, aby opowiedzieć o sobie, pochwalić się własnym biznesem lub po prostu podzielić pasjami czy refleksjami.