W środę biznesowe szkolenia i networking dla kobiet w Rzeszowie

W środę biznesowe szkolenia i networking dla kobiet w Rzeszowie

Kobiecy Masterclass Biznesowy to spotkanie dla kobiet biznesu pełne praktycznych szkoleń oraz wartościowego networkingu, w trakcie którego będzie można poznać konkretne rozwiązania wyzwań biznesowych i znaleźć inspirację, a także motywację do lepszego radzenia sobie we własnej firmie. Wydarzenie odbędzie się w środę, 8 maja, w rzeszowskim Hotelu Falcon. Start o godz. 18.

Kobiecy Masterclass Biznesowy to kolacje biznesowe dla managerek i właścicielek biznesów. Wydarzenie zrzesza i wspiera przedsiębiorcze kobiety, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność w działaniu. Do tej pory tego typu spotkania odbywały się w Lublinie. Teraz kolej na Rzeszów.

Kobieta w biznesie

-Formuła spotkania jest dość intensywna. Startujemy od 30-sekundowej reklamy uczestniczek i ich biznesów. Następnie, przechodzimy do 15-minutowych szkoleń oraz prezentacji – mówi Magdalena Kucia-Ochal, współorganizatorka, po czym dodaje: – To nie będą prezentacje sprzedażowe lecz wystąpienia i szkolenia turbo praktyczne, z których każda z kobiet będzie mogła wynieść coś wartościowego dla siebie i swojej firmy.

Fot. Materiały prasowe.

Po szkoleniach – networking, w trakcie którego będzie można porozmawiać z innymi kobietami, wymienić się doświadczeniem w biznesie oraz ciekawymi pomysłami i konkretnymi rozwiązaniami. To kluczowy element budowania relacji, zdobywania wsparcia oraz rozwijania kariery zawodowej. Spotkanie w kobiecym gronie zwieńczy kolacja.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 8 maja w Hotelu Falcon w Rzeszowie przy ul. Jastrzębiej 29. Start o godz. 18. Bilety do nabycia na stronie internetowej.

Organizatorkami Kobiecego Masterclass-u Biznesowego są: Magdalena Kucia-Ochal i Kinga Rogala Gutowska. Pierwsza z nich swoją karierę zawodową zaczynała 15 lat temu w sprzedaży. Pracowała dla największych korporacji w Polsce i na świecie. Od 8 lat działa w e-commerce i z powodzeniem prowadzi markę Nancy accessories. Motywuje i mobilizuje do działania, prowadząc szkolenia w Akademii Mediów Społecznościowych. Druga, od ponad 15 lat związana jest z szeroko pojętym HR i sprzedażą. To również managerka zarządzająca zespołami sprzedażowymi, jak i realizującymi rekrutacje specjalistyczne. Kinga Rogala Gutowska to handlowiec, praktyk, który swoje doświadczenie w sprzedaży i rekrutacji przenosi na salę szkoleniową, aby przedstawiać konkretne rozwiązania pod indywidualne potrzeby każdej osoby/firmy, z którą współpracuje.

Fot. Materiały prasowe.

HARMONOGRAM SPOTKANIA:

18.00 – Powitalna kawa lub herbata

18.15 – Przedstawienie uczestniczek

18.30 – 19.45  – Wystąpienia gości specjalnych i szkolenie 

19.45 – 20.45 Moderowany networking 1:1

20.45 – 21.30 Oficjalna kolacja