W Dębicy ruszają warsztaty rozwojowe dla kobiet!

W Dębicy ruszają warsztaty rozwojowe dla kobiet!

W Dębickiej Akademii Rozwoju startuje projekt „Pesel nie jest przeszkodą, bo siła jest kobietą”. Dedykowany kobietom od 18. roku życia, które będą mogły skorzystać m.in. ze szkoleń rozwojowych, lekcji wizażu czy warsztatów kulinarnych z dietetykiem. Start w piątek, 1 września w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.

Projekt „Pesel nie jest przeszkodą, bo siła jest kobietą” zainauguruje forum „PESELOWA SIŁA – Razem ku przyszłości zmian i sukcesu”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 1 września w sali kinowej Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, mieszczącym się w Pustkowie Osiedlu o godz. 16. – Przygotowaliśmy 5 prelekcji oraz 3 debaty. Zaproszeni prelegenci i eksperci podzielą się swoją historią, wiedzą i doświadczeniem w obszarze rozwoju osobistego – zapowiada Dominika Marć, koordynatorka projektu, dedykowanego pełnoletnim mieszkankom Dębicy.

Dominika Marć. Fot. Archiwum prywatne

Podczas spotkań organizowanych raz w miesiącu, kobiety będą mogły uczestniczyć w szkoleniach rozwojowych, warsztatach kulinarnych z dietetykiem i lekcjach wizażu. Do tego dochodzą jeszcze wydarzenia kulturalne, czyli kino letnie i piknik integracyjny.  

Projekt „Pesel nie jest przeszkodą, bo siła jest kobietą” potrwa do listopada 2024 roku. W całości został sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności w ramach programu Nowe FIO Edycja 2023. Na jego realizację przeznaczono 150 tys. zł.

Agenda wydarzenia inaugurującego projekt. Fot. Materiały prasowe