W czwartek pokaz sukienek “Boho” Oli Sobali-Wilk

W czwartek pokaz sukienek “Boho” Oli Sobali-Wilk

Ola Sobala-Wilk zaprasza na pokaz sukienek “Boho”, który odbędzie się w czwartek, 15 czerwca w Folwarku Hulaj Dusza koło Rzeszowa. To nie lada gratka dla zwolenniczek kreacji wyplatanych ze sznurka i muślinu. Po pokazie koncert muzyki portugalskiej. Do tego m.in. wystawy rękodzielnicze, warsztaty fotograficzne i ceremonia tańca z ogniem. Start o godz. 19. Nie może Was tam zabraknąć!

Kobiece, sensualne, powabne, a jednocześnie z pazurem. Takie kreacje własnoręcznie tworzy Ola Sobala-Wilk, która nade wszystko ukochała makramę, czyli sztukę wiązania sznurków, bez użycia igły, szydełka lub drutów. Powstałe w ten sposób sukienki i topy ze sznurka i muślinu, zaprezentuje szerszej publiczności na pokazie, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 czerwca. Widzowie będą mogli podziwiać na wybiegu aż 17 stylizacji, a każdą z nich ubogaci biżuteria firmy Anui (przygotowana specjalnie na tę okazję) oraz garnitury zaprojektowane przez Kovalowe. Nie obejdzie się też bez okularów od Hejnowicz Optyk i torebek autorstwa Pleciugi.

-Moim marzeniem jest zaprezentowanie sukienek „Boho” jak największej publiczności. Chcę wciąż tworzyć cudowne stylizacje oraz rozwijać się w temacie organizowania właśnie takich imprez – mówi Ola, organizatorka już 2. edycji wydarzenia.

Fot. Karolina FOTO.

Swoją twórczość zaprezentuje na imprezie kilkudziesięciu rękodzielników z Podkarpacia, m.in. twórcy biżuterii, kosmetyków naturalnych czy ceramiki. A wśród nich: Jagna Design wytwarzająca świece naturalne i Alchemia natury ze swoimi kosmetykami naturalnymi. Rzeszowska artystka zaprosiła na event prawie 20 fotografów. Zaplanowała także warsztaty fotograficzne, które odbędą się jeszcze przed pokazem mody i konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. W planie również malowanie twarzy neonowymi farbami, koncert na bębnach Dominika Muszyńskiego, a także piosenki śpiewane w języku portugalskim. Po godz. 22 – after party. Imprezę zakończy ceremonia tańca z ogniem o godz. 24.

Nie obejdzie się też bez małego co nieco. W trakcie eventu o żołądki gości zadbają: Smaczna Kluska, Bake my day, Vincent cukiernia – lody oraz Si – kawa craftowa.

Fot. Archiwum prywatne

Wydarzenie stratuje o godz. 19 w Folwarku Hulaj Dusza w Chmielniku, niecałe 8 kilometrów od Rzeszowa. Organizatorka przewidziała bezpłatny transport na event. TAXI RZESZÓW zabierze gości spod Castoramy przy al. Powstańców Warszawy 13. Dwa busy będą kursować o godz.:17,17.30,18 i18.30. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pod telefonem: 504 804 745. Droga powrotna busami też będzie możliwa – przy opłacie 15 zł od osoby. Więcej informacji na Instagramie oraz Facebooku Oli (woman.on.wild):

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063906589372

https://instagram.com/woman.on.wild?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg==

Fot. Archiwum prywatne