The art factory – „fabryka” biżuterii o jakiej zawsze marzyłaś!

The art factory – „fabryka” biżuterii o jakiej zawsze marzyłaś!

Biżuteria tworzona przez markę The art factory przywodzi na myśl małe dzieła sztuki. Ręcznie robiona, a do tego hipoalergiczna, bo wykonana ze srebra najwyższej próby z dodatkiem kamieni naturalnych – jakże modnych w ostatnim czasie. Unikatowe pierścionki, kolczyki, bransoletki czy broszki to idealna propozycja dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu i czuć się wyjątkowo.

Ręcznie tworzona biżuteria ma w sobie coś szczególnego. Sprawia, że każda kobieta jeszcze bardziej może wyrazić swoją osobowość. Co więcej, dobór odpowiednich dodatków dodaje każdej stylizacji unikatowego i niebanalnego charakteru. To przede wszystkim gwarancja, że nie zobaczymy takiego samego naszyjnika czy pierścionka u naszej koleżanki czy sąsiadki. Marka The art factory proponuje unikatowe produkty, które doskonale sprawdzą się podczas codziennych wyjść do pracy, jak również wieczorowych okazji. Szeroki asortyment obejmuje: kolczyki, bransoletki, wisiorki, naszyjniki, broszki i pierścionki, oczywiście! Zwłaszcza te ostatnie zasługują na uwagę, bo wyróżniają je rzadkie, wyselekcjonowane oraz niepowtarzalne kamienie naturalne, bardzo modne w sezonie jesienno-zimowym. Taka ozdoba przyciąga nie tylko walorami artystycznymi czy trwałością, ale też niesie za sobą bogatą symbolikę.

Pierścionek z prostokątnym cytrynem możesz kupić tutaj. Fot. The art factory.

Weźmy dla przykładu pierścionek z prostokątnym cytrynem – dość rzadkim minerałem, potocznie nazywanym „kamieniem sukcesu”. Mówi się, że kamienie mają moc, a idąc tym tropem, także temu przypisuje się konkretne właściwości. Ponoć ułatwia odnoszenie sukcesów finansowych i działa pobudzająco na sferę intelektualną. „Wzmacnia optymizm, dobre samopoczucie, radość, odwagę, pozytywne nastawienie, rekonwalescencję. Zapewnia bezpieczną podróż, zaostrza percepcję. Pomaga szczęściu i realizacji przeznaczenia. Ten krystaliczny kwarc pochłania negatywne energie oraz wykazuje szczególnie silne działanie ochronne” – czytamy na stronie The art factory.

Biżuteria od The art factory, nie dość, że została wykonana ręcznie, to jeszcze z najlepszej jakości materiałów, które dają gwarancję długoletniego użytkowania. W końcu podstawowym elementem biżuterii jest srebro (twardsze od złota), dzięki czemu produkt nie odkształci się. W tym przypadku srebro nie uczula i nie zawiera innych metali, takich jak nikiel czy chrom. Próba 925 zawiera za to 92,5 proc. czystego srebra. „To najwyższa próba, która gwarantuje trwałość biżuterii i bezpieczeństwo dla naszego organizmu” – przekonują producenci.