„Niezły Lumpeks”, czyli wyprzedaż ubrań w Rzeszowskich Piwnicach!

„Niezły Lumpeks”, czyli wyprzedaż ubrań w Rzeszowskich Piwnicach!

W niedzielę, 22 października, Rzeszowskie Piwnice zamienią się w „Niezły Lumpeks”, czyli miejsce, gdzie będzie można kupić ubrania i dodatki z drugiej ręki. Nie zabraknie, m.in. odzieży vintage i unikalnej biżuterii. Wielka wyprzedaż w plenerze, na której pojawi się kilkunastu wystawców, startuje o godz. 12 i potrwa do godz. 17.  Nie może Was tam zabraknąć!

Organizatorką „Niezłego Lumpeksu”, czyli second-handu w plenerze jest Justyna Kalandyk. Pierwszą edycję wydarzenia, które z roku na rok przyciąga coraz więcej wystawców i kupujących, zorganizowała trzy lata temu. Chodziło o to, aby promować odpowiedzialne zakupy i podarować używanym ubraniom drugie życie. Zalet takich zakupowych łowów jest znacznie więcej. Można przecież trafić na luksusowe marki i to za mniejsze pieniądze! A do tego znaleźć oryginalne ubrania, których z pewnością nie będą mieć w szafie nasze przyjaciółki.

W trakcie „Niezłego Lumpeksu”, ubrania i akcesoria zaprezentuje kilkunastu wystawców z Podkarpacia. Będą prywatni sprzedawcy i reprezentanci lokalnych firm odzieżowych. Wśród nich, m.in. rzeszowska ilustratorka – Monika Rogoża.

– Wydarzenie to nie tylko okazja do zrobienia porządków w szafie. To również szansa poznania ciekawych, świetnych ludzi. A dla mnie, jako organizatorki, to największa wartość! – podsumowuje Justyna Kalandyk.

„Niezły Lumpeks” odbędzie się w niedzielę, 22 października w Rzeszowskich Piwnicach (Rynek 26).  Wyprzedaż rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do godz. 17. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.