Naked french. Manicure dla minimalistek!

Naked french.  Manicure dla minimalistek!

Jeśli szukasz harmonii pomiędzy naturalnością a elegancją, naked french jest właśnie dla Ciebie! To również idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie prostotę i uniwersalność. Na czym polega ten trend? Odpowiedź w artykule!

Naked french proponuje subtelne, niewyraźne lub przezroczyste zakończenie na płytce paznokcia, które wręcz zlewa się z nią. Efekt ten łatwo osiągnąć, dzięki zastosowaniu delikatnych odcieni różu, beżu lub nawet wykorzystaniu bezbarwnego lakieru, który jedynie podkreśla naturalny wygląd paznokcia.

Zaletą manicure naked french jest jego uniwersalność – pasuje do każdej stylizacji i okazji – zarówno do codziennych, casualowych looków, jak i eleganckich wieczorowych kreacji. Dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu – tutaj drobne niedoskonałości nie rzucają się tak bardzo w oczy, co sprawia, że manicure pozostaje elegancki przez dłuższy czas.

Źródło: Instagram/@sylwia_butor

Naked french – krok po kroku

Pierwszy krok do stworzenia naked french? Odpowiednia pielęgnacja, oczywiście! Sięgnij po nawilżający krem do rąk oraz olejek do paznokci, który je wzmocni i odbuduje. Jeżeli chcesz uzyskać elegancki efekt, zdecyduj się na średnią długość i kształt owalno-kwadratowy lub migdałowy. Podstawą naked french jest naturalność. Właśnie dlatego wybór delikatnych, pastelowych kolorów jest tutaj kluczowy. Odcienie beżu, różu czy ecru doskonale współgrają z tonem skóry, nadając paznokciom subtelny, niemal niewidoczny efekt połysku. Natomiast same końcówki podkreśl mlecznym, przezroczystym lakierem. Na koniec nałóż warstwę top coat, aby zapewnić trwałość i dodatkowy połysk manicure.