Dzień Kobiecości w rzeszowskim Vissavi [pokaz mody, warsztaty, rabaty]

Dzień Kobiecości w rzeszowskim Vissavi [pokaz mody, warsztaty, rabaty]

Pokaz mody biznesowej i wizytowej, warsztaty tworzenia broszek, darmowe porady stylistki, a do tego specjalne rabaty na ubrania z najnowszej, jesiennej kolekcji… W sobotę, 28 października w Rzeszowie odbędzie się Dzień Kobiecości, organizowany przez znaną markę modową Vissavi. – Chcemy stworzyć przestrzeń, w której każda z kobiet będzie mogła odkrywać, eksperymentować i celebrować swoją kobiecość – przekonuje Agata Blok, właścicielka rzeszowskiego salonu przy ul. Technologicznej 46. Event w duchu świadomej elegancji rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do godz. 16. Nie może Was tam zabraknąć, tym bardziej, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Sposób na jesienną chandrę Drogie Panie? Dzień Kobiecości w rzeszowskim salonie mody Vissavi, z pokazem najnowszej, jesiennej kolekcji, oczywiście! Organizatorzy przygotowują dla Was stylizacyjne show, oparte o trend quiet luxury, łączący świadomą elegancję z codziennym stylem życia. Będzie to z pewnością spora inspiracja dla kobiet, które nie muszą niczego udowadniać. Nawet nie czują takiej potrzeby. A kochają minimalizm i elegancję połączoną z nutą nonszalancji. Ponadczasowość i – przede wszystkim – jakość! W programie jeszcze więcej atrakcji. Darmowe porady stylistki, warsztat robienia broszek i specjalne rabaty na ubrania z najnowszych kolekcji – to tylko kilka z wielu.

Quiet luxury

– Jesienna kolekcja Vissavi, którą zobaczymy podczas Dnia Kobiecości, jest hołdem złożonym współczesnej, świadomej kobiecie, doceniającej zarówno piękno, jak i wygodę oraz łączącej je w niepowtarzalny sposób. Nasze stylizacje nie wychwalają bogactwa, ale są cenione za swoją wyjątkową wartość. Nie wyróżniają się też krzykliwym stylem. Emanują za to subtelnością i elegancją. Ich główną formą wyrazu są: trwałość i doskonała jakość, a nie ekstrawagancki design – tłumaczy Agata Blok, właścicielka rzeszowskiego salonu Vissavi.

Fot. Vissavi

Jak podkreśla kreatorka, tutaj nie chodzi tylko o ubrania, ale w pewnym sensie o filozofię życia, odkrywającą piękno, które tkwi w prostocie, autentyczności, jakości i ponadczasowości – wartościach odpornych na przemijanie i zmieniające się trendy. Tak samo liczy się pewność siebie i akceptacja własnego ciała. Przecież każda z nas może pozbyć się kompleksów, a właściwie przekształcić je w umiejętny sposób na atuty. Dzięki temu, możemy odważniej spojrzeć na modę, eksperymentując z różnymi stylami.

– Kobieca natura jest tak barwna, wielowymiarowa i zmienna, że aż prosi się, aby wydobyć jej ogromny potencjał. A moda daje przestrzeń do wyrażenia siebie. Zapewnia też lepsze samopoczucie, bo ubierając piękną sukienkę od razu czujemy się lepiej. A jak wiadomo, wszystko, co poprawia nam nastrój w obecnym czasie, jest bezcenne – mówi Agata Blok i dodaje: – Szczęśliwa kobieta tworzy szczęśliwą przestrzeń wokół siebie. Świadoma kobiecość kreuje piękno – tak brzmi nasze motto. Dlatego bawmy się i cieszmy się modą! – zachęca.

Takich wydarzeń Rzeszów potrzebuje!

Dzień Kobiecości, którego patronem medialnym są Kobiety nad wyraz, odbędzie się w sobotę, 28 października w rzeszowskim salonie Vissavi przy ul. Technologicznej 46. Można tam dojechać komunikacją miejską – MPK nr 18 i 19 (ostatni przystanek „Miłocińska pętla”) lub samochodem. W tym przypadku dojazd możliwy jedynie od strony ul. Technologicznej. Brak przejazdu od ul. Miłocińskiej.

Event startuje o godz. 11 i potrwa do godz. 16. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorami są: marka Vissavi oraz PrimeBit Games SA.

Fot. Vissavi

__________________________________________________________

Vissavi to polska, kobieca marka modowa, obecna na rynku od ponad 20 lat. Stworzona przez kobiety, które nade wszystko ukochały ponadczasową elegancję. Przez lata Vissavi wypracowała unikalne know-how w zakresie konstrukcji, projektowania i technologii szycia. Cała produkcja odbywa się w Polsce w wyselekcjonowanych zakładach krawieckich, z dbałością o jakość wyrobów, ale i partnerskie relacje biznesowe. Kolekcje Vissavi można znaleźć w 10 sklepach firmowych w Polsce oraz online. Wyróżnia je unikatowy sposób modelowania i stopniowania, dzięki czemu ubrania dobrze leżą i są wygodne w użytkowaniu.