Alexander Vykhovanets i jego rzeszowski gabinet zdrowia Aqua BRK

Alexander Vykhovanets i jego rzeszowski gabinet zdrowia Aqua BRK

Alexander Vykhovanets otworzył w Rzeszowie Aqua BRK, pierwszy gabinet diagnostyki ciała i korekcji biorezonansowej połączony z medycyną wodną, wykorzystującą wysokiej klasy systemy filtracyjne, które uzdatniają wodę, przywracając jej unikalne właściwości zdrowotne. Z rozwiązań Aqua BRK korzysta m.in. ukraińska armia, żłobki, przedszkola i prestiżowe kliniki onkologiczne. Teraz innowator zza wschodniej granicy chce wprowadzić tego typu rozwiązania w Polsce, bo jak przekonuje, metody naukowo-techniczne, jakimi dysponuje, są w stanie oczyścić wodę nawet z promieniotwórczych pierwiastków (radionuklidów).

Alexander Vykhovanets z Ukrainy od zawsze stawiał zdrowie na pierwszym miejscu. Stąd też zrodził się pomysł na stworzenie w Rzeszowie przestrzeni, w której to woda, poddana unikatowym procesom filtracji, stanie się antidotum na różne choroby czy zwyczajnie, na poprawę samopoczucia. Tutaj innowacyjne rozwiązania opierają się ściśle na badaniach naukowych. Aleksander przekonuje, że dobrze oczyszczona i zmineralizowana woda, bez patogenów i o wyraźnych właściwościach antyoksydacyjnych, może pomóc zwalczyć ponad połowę wszystkich destrukcyjnych reakcji wywołanych przez różne dolegliwości.

Dobra woda zdrowia i urody doda

Skąd taką pozyskuje? Do uzdatniania wody używa specjalnych systemów WAW WATER, które oczyszczają ją wieloetapowo, przywracając jednocześnie równowagę elektrolitową, a także nasycają ją dobroczynnymi minerałami. Filtry są w stanie usunąć z wody również szkodliwe mikroorganizmy, rozpuszczone w niej trucizny pochodzenia organicznego i nieorganicznego, a nawet pierwiastki promieniotwórcze (radionuklidy). -Już po kilku dniach od zastosowania oczyszczonej i ustrukturyzowanej wody, rozpoczyna się proces usuwania toksyn oraz naprawy uszkodzonych komórek w naszym organizmie. Dodatkowo otrzymujemy sporą dawkę witamin i minerałów w formie jonowej – mówi Alexander Vykhovanets i dodaje:

-W aptece nie byłem już chyba od 10 lat. Nie powiem, że w ogóle nie choruje, ale przez to, że pije dobrej jakości wodę, czuję się świetnie, rzadko kiedy łapią mnie przeziębienia. Wspominając o korzyściach picia oczyszczonej wody, ekspert wylicza m.in. poprawę pracy układu sercowo naczyniowego czy zapobieganie chorobom układu mięśniowo-szkieletowego. Taki stan rzeczy podparty jest wieloletnimi badaniami laboratoryjnymi, prowadzonymi przez irańskiego dr n. med. Batmanghelidj Fireidona, który przekonywał, że rozwiązaniem problemu rosnących w zawrotnym tempie kosztów leczenia jest woda o wyjątkowych właściwościach.

Fot. Adam Lęcznarowicz

Kultura konsumpcji wody

Aleksander mocno popularyzuje regularne picie wody, podkreślając, że czysta, tzw. “żywa woda”, jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Niestety, wiele jej źródeł, zarówno naturalnych, jak i miejskich, może być zanieczyszczonych różnymi substancjami, które nierzadko stanowią poważne zagrożenie dla organizmu. Mężczyzna z zaangażowaniem prowadzi prezentacje i szkolenia, na których podkreśla wagę nawadniania i kontrolowania jakości wody pitnej. Odwiedził już m.in. Szkołę Podstawową nr 34 w Rzeszowie i Szkołę Podstawową im. Św. Królowej Jadwigi w Hermanowej. Był też zapraszany do rzeszowskiego Ratusza.

Jakość ma znaczenie

W założonym przez niego gabinecie zdrowia Aqua BRK, istnieje bezpłatna opcja sprawdzenia jakości wody. Wystarczy przynieść próbkę w butelce, a Aleksander za pomocą miernika TDS Meter oceni czy ciecz jest zdatna do picia czy nie. Właściciel dysponuje również filtrami wielokrotnego użytku, które można wrzucić do butelki czy bidona. Stik jonizator vitalizer oczyszcza zwykłą “kranówkę” i nasyca ją potrzebnymi minerałami. Do tego alkalizuje wodę. W miesięcznej perspektywie, można sporo zaoszczędzić na zakupie wód butelkowanych ze sklepu.

Biznes życiem pisany

Za stworzenie unikalnego systemu filtracji wody WAW WATER odpowiada ojciec Aleksandra, Boris Vykhovanets. Pracował nad projektem z naukowcami przez 10 lat. – W wieku 39 lat zachorowałem na poważną chorobę. Po serii badań usłyszałem werdykt lekarzy – albo operacja, albo krótkie życie. Nowotwory o różnej etiologii są plagą współczesnego człowieka… Stawiając czoła wyzwaniu, wyszedłem zwycięsko – zacząłem regularnie pić dogłębnie oczyszczoną wodę i po 9 miesiącach nie było już ani śladu po moich dolegliwościach. To właśnie ta historia skłoniła mnie do stworzenia systemów uzdatniania wody i popularyzacji ideologii prawidłowego korzystania z jej dobroczynnych właściwości – opowiada Boris Vykhovanets.

Zwykła woda o niezwykłych właściwościach

Systemy uzdatniające wodę autorstwa rodziny Vykhovanets instalowane są w ukraińskich przedszkolach, szkołach, domach prywatnych i mieszkaniach. Gdy rozpoczęła się inwazja Rosji na Ukrainę, ojciec Aleksandra zgłosił się na ochotnika, aby bronić ojczyznę. W ekstremalnych, wojskowych warunkach okazało się, że brak dostępu do czystej wody jest niezwykle dotkliwy. Stworzył więc filtry mobilne uzdatniające ciecz, które umieszcza zarówno w schronach przeciwlotniczych, jak i na osiedlach z całkowicie zniszczoną siecią wodociągową. -Ważne, aby znaleźć zbiornik, kałużę, wodę techniczną. Moje systemy są w stanie przekształcić ciecz z niebezpiecznej i niezdatnej do picia w zdrową i niepowtarzalną -tłumaczy innowator, który na swoim koncie ma również opatentowanie urządzeń umożliwiających pozyskiwanie wody pitnej nawet z powietrza, co doskonale może sprawdzić się w Afryce i krajach świata arabskiego.

Alexander za pomocą miernika TDS Meter ocenia czy woda jest zdatna do picia czy nie. Fot. Adam Lęcznarowicz.

Gabinet zdrowia Aqua BRK przy ul. Targowej 10 w Rzeszowie to nie tylko medycyna wodna. Aleksander pomaga kompleksowo, oferując również diagnostykę biorezonansową, która, jak przekonuje mężczyzna, daje podstawy do wykrycia zaburzeń ogólnoustrojowych w ciele człowieka, ale też z dużą dokładnością potrafi określić źródło patogenów, wywołujących przewlekłe choroby.