Wystarczająco dobra Mama – warsztaty rozwojowe dla kobiet

Wystarczająco dobra Mama – warsztaty rozwojowe dla kobiet

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju SPES w Rzeszowie zaprasza wszystkie mamy na warsztaty rozwojowe. Będzie o kobiecości, macierzyństwie, akceptacji i poszukiwaniu własnych zasobów. Kiedy? W poniedziałek, 29 maja o godz. 17.

Drogie mamy! Dzień matki tuż, tuż. A gdyby tak sprawić sobie prezent w formie warsztatów rozwojowych? Przyjrzeć się sobie, swojej kobiecości i macierzyństwu, poszukać własnych zasobów, tego co dobre i piękne, w atmosferze życzliwości i akceptacji, oczywiście…

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju SPES w Rzeszowie spieszy z pomocą, organizując właśnie takie spotkanie. – Będziemy ćwiczyć łagodność wobec siebie, by poczuć, że jako mamy jesteśmy wystarczająco dobre! I nie musimy się z nikim ścigać, nikomu niczego udowadniać, tylko wierzyć w siebie! I lubić siebie, takie, jakie jesteśmy – przekonuje Iwona Bukała Siedlecka, prowadząca warsztaty, które odbędą się w poniedziałek, 29 maja w godz. 17-20, w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju SPES przy ul. Lwowskiej 127 w Rzeszowie.

Iwona Bukała-Siedlecka to pedagog, socjoterapeuta i terapeuta, która w swojej praktyce korzysta z podejścia TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy, metody Self-Reg (metoda całościowego zarządzania stresem i negatywnymi emocjami), pozytywnej dyscypliny oraz humanistycznego podejścia wychowawczego Jespera Julla. Ekspertka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Zapisy pod numerami telefonu: 696 708 442 lub 691 641 575. Cena 3-godzinnego spotkania to 60 zł od osoby.