W sobotę pobiegną dla dzieci. Start na rzeszowskich Bulwarach!

W sobotę pobiegną dla dzieci. Start na rzeszowskich Bulwarach!

Najbliższa sobota w stolicy Podkarpacia upłynie pod znakiem sportowej rywalizacji. I to w szczytnym celu. O godz. 10 spod rzeszowskich bulwarów chętni pobiegną dla potrzebujących dzieci. Będą też zajęcia taneczne oraz piknik z atrakcjami i smakołykami, które przygotuje catering „Smaczna kluska”. A wieczorem after party z DJ-em i koncert raperów. Wystąpią m.in. Aga Walczak i Bejs.

Stowarzyszeniem MY wspólnie z Wydziałem Sportu i Rekreacji oraz Miastem Rzeszów zaprasza na wydarzenie „Rzeszów biegnie dla dzieci – Bieg Charytatywny na 5 km”. Impreza startuje w sobotę, 16 września o godz. 10 na Bulwarach. Kwadrans wcześniej odbędzie się rozgrzewka zawodników.

-Cieszmy się emocjami​,​ integracją i piękną atmosferą wydarzenia. Każdy nasz krok w czasie biegu może zmienić życie dzieci potrzebujących pomocy! Pokażmy​,​ że Rzeszów potrafi się zjednoczyć dla wspólnego dobra – zachęca Klaudia Kopeć, właścicielka cateringu „Smaczna Kluska” i jednocześnie koordynatorka wydarzenia.

Aby wziąć udział w sportowej rywalizacji, wystarczy wpłacić charytatywną cegiełkę w wysokości 50 zł. Zebrane pieniądze w całości zostaną przekazane potrzebującym dzieciom. Nieco później odbędzie się „Rzeszów Kids Challenge”, czyli kolejny bieg, ale tym razem dla dzieci.

Fot. Materiały prasowe

– Otwieramy dla Was strefę „gastro”​. Przed biegiem możecie napić się ciepłego lub zimnego napoju, a tuż po – czeka na Was pełno smakołyków. Pomyśleliśmy też o strefie dla dzieci. TY biegnij a MY zajmiemy się Twoim dzieckiem. Nie zabraknie malowania twarzy​,​ balonów​,​ maskotek​,​ gigantycznych baniek mydlanych​,​ zajęć manualnych​,​ dmuchańców czy ścianki wspinaczkowej – wylicza Klaudia Kopeć.

Po ceremonii rozdania nagród, organizatorzy zaplanowali koncert rzeszowskich raperów, który poprowadzi Marcin Majewski z One Life Studio, a wieczorem DJ roztańczy całe rzeszowskie Bulwary.

Fot. Materiały prasowe