Pierwsza w Polsce Menstrualna Mentorka. Spotkanie w Rzeszowie!

Pierwsza w Polsce Menstrualna Mentorka.  Spotkanie w Rzeszowie!

Takiego wydarzenia w stolicy Podkarpacia jeszcze nie było! Aleksandra Langiewicz, pierwsza w Polsce, Menstrualna Mentorka rozpoczyna tournée po kraju od spotkania w Rzeszowie. Będzie o kobiecej cykliczności, równowadze hormonalnej, szczegółowo o PMS-ie, a także pewności siebie i akceptacji. Wszystko to i jeszcze więcej już w najbliższą sobotę, 28 października w Biurze Wystaw Artystycznych. Start o godz. 15.

Aleksandra Langiewicz – pierwsza w Polsce Menstrualna Mentorka. Naturoterapeutka, aktywatorka kobiecej energii. Twórczyni metodologii Menstrualnego Mentoringu, która z pasją podkreśla, jak ważna jest świadomość cykliczności w życiu kobiet, ale też specjalistów z nimi pracujących. Na co dzień odczarowuje podejście do menstruacji, aby kobiety mogły odzyskać moc drzemiącą w swoim ciele. Stąd tournée po 8 miastach w kraju, które ekspertka rozpoczyna od spotkania w Rzeszowie. W najbliższą sobotę, 28 października opowie o swojej historii, która stała się początkiem jej drogi do zgłębiania tematu kobiecej cykliczności na wielu płaszczyznach.  

Jeszcze więcej o kobiecości

Podczas 3-godzinnej prelekcji będzie można dowiedzieć się czym właściwie jest cykliczność u kobiet i jak dbać o równowagę hormonalną? Nie zabraknie też szczegółowych informacji o PMS-ie (zespole napięcia przedmiesiączkowego) i bolesnych miesiączkach z perspektywy psychobiologii oraz medycyny chińskiej. -Poznamy kobiecy, cykliczny punkt widzenia w różnych obszarach naszego życia, takich jak: emocje, psyche, odżywianie czy aktywność fizyczna – tłumaczy Aleksandra Langiewicz, organizatorka wydarzenia, która jednocześnie przekonuje, że tego typu spotkanie pozwoli odzyskać uczestniczkom prawdziwą pewność i zaufanie do siebie oraz przestać się oceniać z perspektywy chwilowych zmian nastroju. Wszystko po to, aby zrozumieć i poczuć, czym jest prawdziwa akceptacja i miłość do siebie oraz w pełni przyjąć swoją kobiecość i żyć z nią w zgodzie.

Spotkanie z Aleksandrą Langiewicz odbędzie się w Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Jana III Sobieskiego 18 w Rzeszowie. Rozpocznie się o godz. 15 i potrwa do godz. 18. Bilety na wydarzenie, którego patronem medialnym są Kobiety nad wyraz i Kurier Rzeszowski, do kupienia na stronie Menstrualnej Mentorki.

Kto nie zdąży spotkać się z Aleksandrą Langiewicz w Rzeszowie, może nieco później, tyle, że w innych miastach, m.in. w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu czy Warszawie.

Program:

  1. Spotkanie z Menstrualną Mentorką – cykliczność jako dar kobiety
  2. Rozmowa dwóch specjalistów: Menstrualnej Mentorki i gościa specjalnego
  3. Krótka sesja medytacyjna aktywującą pierwiastek kobiecy
  4. Spotkanie we wspólnej, kobiecej, przestrzeni, aby uwolnić się od presji i zacząć rozmawiać o swoim osobistym doświadczeniu – bądź wysłuchana i wysłuchaj!

Fot. Materiały prasowe