Mieszkanki Podkarpacia powalczą o tytuł najpiękniejszej w kraju

Mieszkanki Podkarpacia powalczą o tytuł najpiękniejszej w kraju

Piękne i ambitne. 22-letnia Gabriela Rogala z Trzciany k. Rzeszowa i 19-letnia Nikola Dobrowolska z Głobikowej nieopodal Dębicy już w najbliższą niedzielę, 16 lipca będą ubiegać się o tytuł Miss Polski 2023. Gala finałowa konkursu piękności odbędzie się w Nowym Sączu. Transmisja na żywo w telewizji Polsat o godz. 20.

Gabriela Rogala i Nikola Dobrowolska znalazły się w gronie 32 piękności, które zobaczymy już w niedzielę, 16 lipca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego, w Nowym Sączu na gali finałowej konkursu Miss Polski 2023.

Festiwal pięknych kobiet

-Prezentacja kandydatek do korony odbędzie się w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych. Dziewczyny wystąpią między innymi w sukniach wieczorowych i sukniach ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej, a także zaprezentują się w kreacjach haute couture Violi Piekut – zapowiadają organizatorzy.

Gabriela Rogala na co dzień jest pielęgniarką. W wolnych chwilach pracuje także jako strażaczka OSP w Trzcianie koło Rzeszowa.

Wybiorą najpiękniejszą!

W jury konkursu nie zabraknie Izabeli Janachowskiej, ślubnej ekspertki i kreatorki stylu; Ewy Wachowicz, najpiękniejszej kobiety polskiej kuchni; Marceliny Zawadzkiej, prezenterki telewizyjnej; Macieja Zienia, projektanta mody i wnętrz; Aleksandry Klepaczki, Miss Polski 2022; Katarzyny Krzeszowskiej, Miss Polski 2012.

Nikola Dobrowolska na co dzień studiuje fizjoterapię w Rzeszowie. Jej największą pasją jest fotografia, a od roku– również moda. 

Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz finalistka Miss Polski 2014 i prowadząca program „Farma” – Ilona Krawczyńska. Imprezę uświetnią występy Kasi MośBlanki. Na scenie zaśpiewają również Oskar Cyms oraz Filip Lato.

Wydarzenie organizowane już po raz 34. w historii do obejrzenia na żywo w telewizji Polsat. Start o godz. 20.