„Dodaj mi skrzydeł”! Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców

„Dodaj mi skrzydeł”! Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców

Jak kochać dziecko, które mamy, a nie, które chcielibyśmy mieć? Czym jest poczucie własnej wartości? Skąd się bierze? Jak je wzmacniać? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą organizatorzy 5-godzinnych warsztatów dla rodziców, które odbędą się w sobotę, 22 kwietnia w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju SPES przy ul. Lwowskiej 127 w Rzeszowie. Start o godz. 9.

„Dodaj mi skrzydeł” to warsztaty rozwoju kompetencji wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ich organizatorzy przekonują, że poczucie własnej wartości to podstawa duchowego zdrowia i psychospołecznego systemu odpornościowego.

– Dziecko może rozwinąć w sobie zdrowe poczucie własnej wartości wtedy, gdy poznaje swój potencjał, ograniczenia, myśli, uczucia i reakcje. Potrzebuje do tego pełnej akceptacji ze strony rodziców, niezależnie od zachowania czy trudności, jakich opiekunowie doświadczają w jego wychowaniu – tłumaczą organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 22 kwietnia w godz. 9-14, w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju SPES przy ul. Lwowskiej 127 w Rzeszowie. Poprowadzi je Iwona Bukała-Siedlecka – pedagog, socjoterapeuta i terapeuta, która w swojej praktyce korzysta z podejścia TSR (terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy, metody Self-Reg (metoda całościowego zarządzania stresem i negatywnymi emocjami), pozytywnej dyscypliny oraz humanistycznego podejścia wychowawczego Jespera Julla. Ekspertka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami.

Zapisy pod numerem telefonu: 696 708 442. Cena 5-godzinnego spotkania to 130 zł od osoby. W przypadku udziału obydwojga rodziców – 180 zł. Organizatorami są: Wychowuję Pozytywnie, Jest Nadzieja, Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju SPES.