Aura blush, czyli moda na mocno zarumienione policzki

Aura blush, czyli moda na mocno zarumienione policzki

Trendy makijażowe zmieniają się w zależności od pór roku czy okoliczności. Coraz częściej doceniamy w nich minimalizm, stawiając na naturalne piękno. W tym sezonie taki look dopełnią mocno zarumienione policzki, nadając cerze zdrowego i świeżego wyglądu. Aura blush górą!

Chcesz wyglądać dziewczęco? Sięgnij po aurę blush, czyli makijaż, który uwydatnia piękno twarzy za pomocą różu. Wszystko po to, aby nadać cerze witalności i promienności. Mocniej zaakcentowane policzki w połączeniu z makijażem makeup no makeup optycznie powiększą oczy i usta. Wybierz naturalne kosmetyki. Idealnie sprawdzą się róże o płynnej konsystencji. Możesz je ze sobą zabrać do pracy czy na eventy.

Jak dobrać róż do twarzy?

Jeśli w codziennym makijażu używasz chłodnych barw, być może polubisz róże w takich samych odcieniach. Jesteś brunetką i nosisz ubrania w ciepłych kolorach? Zainwestuj w produkty o brzoskwiniowych czy koralowych barwach. Pamiętaj, że z bladą karnacją doskonale współgrają subtelne odcienie. Z kolei ciemny typ urody dobrze podkreślić bardziej nasyconymi różami, wpadającymi niekiedy w brąz. Nie potrafisz dopasować produktu odpowiedniego do twojego typu urody? Nic nie szkodzi. Po prostu wybierz ten o uniwersalnych barwach. Wystrzegaj się róży z fioletowymi podtonami, które nadadzą cerze znużonego wyglądu. Unikaj też intensywnie pomarańczowych – stworzą efekt nienaturalnej maski na twarzy.

Prawidłowa aplikacja

Zawsze nakładaj róż na szczyty kości policzkowych. Pamiętaj o umiarze – dużo nie znaczy naturalnie i pięknie. Wybierz pędzle o ściętym na skos włosiu, które ułatwią aplikację produktu.

Wieczór muśnięty różem

Trend super blush wykorzystasz nie tylko na co dzień, ale i na wieczorne wyjścia. Odważ się na mocniejszy makeup. Podkreśl oko mocniejszą kreską na powiece. Wybierz dominujący kolor szminki. I koniecznie oprósz kości policzkowe różem. Efekt wow gwarantowany!