22-latka z Wielkopolski reprezentuje Polskę w konkursie Miss International 2023

22-latka z Wielkopolski reprezentuje Polskę w konkursie Miss International 2023

Julia Marcinkowska, zdobywczyni tytułu pierwszej Wicemiss Polski 2023, została reprezentantką Polski na prestiżowym konkursie piękności Miss International 2023. Wydarzenie odbędzie się 26 października w Tokio.

To wyjątkowa okazja dla młodej Polki, aby zaprezentować na międzynarodowej arenie nie tylko swoje piękno, ale i talenty. Julia ma 22 lata i pochodzi ze Ślesina w województwie wielkopolskim. Jej pasją jest muzyka. Dodatkowo interesuje się medycyną i psychologią. Jak przekonuje, jest osobą, która za nic nie lubi monotonii.

-Jestem dumna z tego, że w życiu zawsze stawiam na rozwój. Dzięki temu widzę, jak z każdym dniem staję się silniejsza, bogatsza w nowe doświadczenia i mądrzejsza. A także z tego jak ambitna jestem i ile dotychczas osiągnęłam oraz ile jeszcze chcę osiągnąć. Ciągle stawiam przed sobą nowe cele, nowe zadania – mówi Julia Marcinkowska.

Miss International to jedno z najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności. W tym roku zaprezentuje się na nim 76 kobiet z całego świata. Kreacja inspirowana polskimi kwiatami, zaprojektowana przez młodą artystkę LaRosA Agnieszkę Rosłaniec, będzie niezwykle istotnym elementem prezentacji Julii podczas finałowej gali Miss International 2023. To strój, który ma symbolizować rozkwit, kobiecość oraz miłość do natury. Wszystko po to, aby przyciągnąć uwagę widzów oraz sędziów, a także promować polską kulturę i piękno rodzimego krajobrazu.