Kobieca Strefa Przedsiębiorczości już 10 czerwca w Rzeszowie!

Kobieca Strefa Przedsiębiorczości już 10 czerwca w Rzeszowie!

Chcesz rozwinąć swoją markę osobistą? Marzysz, aby Twoja kariera nabrała rozpędu? A może Twoim celem są nowe umiejętności i dotarcie do jak największej liczby klientów? Jeśli tak, to Kobieca Strefa Przedsiębiorczości jest dla Ciebie! Wydarzenie, które wspiera przedsiębiorcze kobiety w regionie startuje już w sobotę, 10 czerwca o godz. 17 na rzeszowskich bulwarach pod sceną plenerową.

Kobieca Strefa Przedsiębiorczości umożliwia dołączenie do sieci aktywnych zawodowo kobiet na Podkarpaciu. Wydarzenie wspiera w budowaniu i rozwijaniu kobiecych biznesów. Gwarantuje ekspercką wiedzę oraz networking z inspirującymi przedsiębiorczyniami. To spora dawka inspiracji w budowaniu własnej sprawczości i niezależności finansowej. 

– Będziemy pod gołym niebem wymieniać się doświadczeniem zawodowym i pomysłami, a także poszukiwać nowych możliwości biznesowej współpracy. Dzięki Kobiecej Strefie Przedsiębiorczości coraz więcej kobiet, również spoza regionu, dowiaduje się o naszych lokalnych firmach i właśnie o to chodzi w działaniach networkingowych. Wzajemnie polecamy swoje produkty, kupujemy je od siebie i służymy dobrą, przedsiębiorczą radą – wylicza Kinga Bednarz, organizatorka trzeciej już edycji Kobiecej Strefy Przedsiębiorczości. 

Kobiecy biznes w natarciu

Pierwsze spotkanie Kobiecej Strefy Przedsiębiorczości odbyło się w grudniu 2022 roku i miało na celu umocnić działania networkingowe, rozreklamować lokalne biznesy prowadzone przez kobiety, a także stworzyć wspólną, przyjazną przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń. 

– Dzięki KSP, wiele przedsiębiorczyń zdobyło nowych klientów, umocniło marketing, a przede wszystkim poznało swoje nowe, biznesowe koleżanki – tłumaczy organizatorka, która pierwszą firmę założyła jako osiemnastolatka. W trakcie następnych dziesięciu lat rozwinęła kolejne dwa biznesy. 

Kobieca Strefa Przedsiębiorczości w Rzeszowie.

Druga edycja wydarzenia miała miejsce w marcu tego roku i była połączona z autorskim szkoleniem Kingi Bednarz “Zbuduj siebie i swoją markę”. Podczas warsztatów uczestniczki pracowały ze specjalnie przygotowanymi zeszytami ćwiczeń, ucząc się pilnie organizacji swojego czasu, budowania skutecznych nawyków biznesowych, a także działań marketingowych. – Event odbił się szerokim echem, zyskał popularność, dlatego postanowiłam zorganizować trzecią edycję  – wyjaśnia Bednarz. 

Największy piknik biznesowy na Podkarpaciu

Największy w regionie, biznesowy piknik dla kobiet startuje już w sobotę, 10 czerwca o godz. 17 na rzeszowskich bulwarach pod sceną plenerową. Aby zarejestrować się na event, wystarczy wypełnić formularz dostępny pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1xlXBtag88gnFfbBEO2K5WOkNu3BRyWa32dxKs9j6j3o/edit

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.