W sobotę ruszają XVII Europejskie Targi Pracy Work Expo w Rzeszowie 

W sobotę ruszają XVII Europejskie Targi Pracy Work Expo w Rzeszowie 

Już w najbliższy weekend, 16-17 września, w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą się XVII Europejskie Targi Pracy Work Expo. Równolegle z 27. Targami Budownictwa Expo Dom. Podczas wydarzenia swoje oferty pracy zaprezentuje ok. 30 pracodawców, m.in. z branży lotniczej, motoryzacyjnej i finansowej. To świetna okazja do nawiązania kontaktów zawodowych, ale także możliwość wzięcia udziału w ciekawych prezentacjach i warsztatach. Start w sobotę o godz. 10. Wstęp bezpłatny. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą aktualnego CV…

Europejskie Targi Pracy Work Expo, organizowane w Rzeszowie już po raz 17. przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, skutecznie ułatwiają kontakt pomiędzy pracodawcami a potencjalnymi pracownikami w regionie. Pierwsi prezentują swoje firmy i oferty pracy, a także przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne. Z kolei drudzy, czyli osoby szukające pracy, mogą dowiedzieć się więcej o dostępnych wakatach, nawiązać kontakty i przekazać swoje CV.

Znajdź pracę marzeń!

W tym roku na Podpromiu oferty pracy zaprezentuje ok. 30 pracodawców, m.in. z branży przemysłowej, lotniczej, motoryzacyjnej i finansowej. Wśród nich nie zabraknie największych firm z Podkarpacia – Pratt&Whitney Poland, BorgWarner Rzeszów, Lot Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. czy Deloitte CE Business Services sp. z o.o. Wszystkie nieustannie prowadzą rekrutację nowych pracowników.

-Targi pracy to doskonałe narzędzie rekrutacyjne, które pomoże przyszłym pracownikom zbudować pozytywny wizerunek na rynku pracodawców! Mają charakter międzynarodowy, dlatego będziemy gościć firmy nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy – wyjaśnia Karolina Puc, koordynatorka wydarzenia, Senior Project Manager w Międzynarodowych Targach Rzeszowskich.

W XVII Europejskich Targach Pracy Work Expo wezmą również udział placówki dyplomatyczne, takie jak: Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji oraz UNHCR (Wysoki Komisarz Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców), wspierające uchodźców w odnalezieniu się na rynku pracy. – Dodatkowo, osoby, które chcą podjąć pracę w Służbach Mundurowych, będą mogły zapoznać się z procesem rekrutacji w Policji, Straży Granicznej czy też Wojsku – zachęca Karolina Puc.

XVII Europejskie Targi Pracy Work Expo startują w najbliższą sobotę, 16 września i potrwają do niedzieli, 17 września. Stoiska targowe będą dostępne dla zwiedzających w godz. 10.00-17.00. Wstęp na wydarzenie, którego organizatorem są Międzynarodowe Targi Rzeszowskie jest bezpłatny. Partnerem głównym dwudniowego eventu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, a sponsorami – Alior Bank S.A oraz Rauch Polska.

W tym samym czasie na Hali Podpromie odbędą się 27. Targi Budownictwa Expo Dom.

Fot. Materiały prasowe