Siłaczki mieszkańcom Rzeszowa: komedia „Lejdis”, samoobrona i darmowy make-up

Siłaczki mieszkańcom Rzeszowa: komedia „Lejdis”, samoobrona i darmowy make-up

Na środę, 9 sierpnia zaplanowano wydarzenie pod nazwą Siłaczki mieszkańcom Rzeszowa. Gwoździem programu będzie projekcja filmu „Lejdis”, poprzedzona prelekcją samego reżysera – Andrzeja Saramonowicza. Nie zabraknie też kursu samoobrony i darmowego makijażu dla chętnych. Event jest bezpłatny, ale liczba miejsc siedzących ograniczona. Start o godz. 19 przy ul. Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie.

Nic tak nie poprawia humoru kobiecie, jak dobra komedia. A jeśli dodać do tego jeszcze warsztaty z samoobrony i darmowy make-up – otrzymamy gotowy przepis na wieczór pełen wrażeń. Dokładnie taki organizuje Rzeszowska Rada Kobiet razem z Rzeszowskim Inkubatorem Kultury pod nazwą Siłaczki mieszkańcom Rzeszowa. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19 przy budynku Estrady Rzeszowskiej na ul. Jagiellońskiej 24.

Czas na komedię

Na dobry początek prelekcja Andrzeja Saramonowicza, twórcy filmu „Lejdis”, który będzie można obejrzeć zaraz po wystąpieniu reżysera. Komedia opowiada o perypetiach czterech kobiet usiłujących poradzić sobie ze zwariowanym życiem, które nigdy nie wygląda tak, jak sobie zaplanowały. Wyzwolone, nowoczesne i nieco szalone, żyją w dużym mieście, doświadczając radykalnych zmian. Na szczęście zostaje im to, co najważniejsze – przyjaźń… Główne role w filmie grają: Anna Dereszowska, Edyta Olszówka, Magdalena Różdżka i Izabela Kuna.

Nie do przegapienia!

Imprezę mają uświetnić warsztaty z samoobrony. Dla chętnych będzie też makijaż za darmo, który wykona wizażystka z Mary Kay. Do tego badanie ciśnienia i punkt informacyjny dotyczący leczenia.

Fot. Materiały prasowe