IV Nadwiślański Fashion Week. Modowe święto w natarciu!

IV Nadwiślański Fashion Week. Modowe święto w natarciu!

Warsztaty, spotkania i niezwykłe pokazy mody. Już 4 sierpnia rusza IV Nadwiślański Fashion Week. To wielkie, modowe święto odbędzie się w Nowej Dębie, Baranowie Sandomierskim i Sandomierzu. Podczas widowiska nie zabraknie najnowszych kolekcji od znanych i utalentowanych projektantów. Wszystko w otoczeniu klimatycznych scenerii. Dacie się zaprosić?

Już w piątek, 4 sierpnia startuje IV Nadwiślański Fashion Week. Zapowiada się najmodniejszy weekend roku w południowej części Polski, podczas którego zaprezentują się znani projektanci, rozpoznawalne osobowości ze świata mody oraz miłośnicy najnowszych trendów. Modowe święto odbędzie się w Nowej Dębie i Sandomierzu. Prawdziwe bogactwo różnorodności i innowacyjnych podejść do sztuki projektowania gwarantowane! Dodatkowo, w Baranowie Sandomierskim zaplanowano warsztaty, dotyczące m.in. tego, jak znaleźć swój unikalny styl i stworzyć markę osobistą, która nas wyróżni.

4 sierpnia – Nowa Dęba

Modowy weekend rozpoczyna modowe show w Nowej Dębie. Event, który startuje o godz. 19, poprowadzi znana prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna. W bajkowej scenerii, na obrzeżach malowniczego lasu projektanci zaprezentują swoje kolekcje, które będą unikalnym spojrzeniem na modę. Szykuje się pokaz z awangardowymi i ekscentrycznymi stylizacjami, chociaż nie zabraknie również ponadczasowych i eleganckich kreacji. Swoim stylem podzielą się z publicznością m.in. Kovalowe, Klaudia Klimas, Justyna Wesołowska, Zuzanna Kotulska czy Mateusz Gurgul.

Fot. Rafael Poschmann

5 sierpnia – Zamek w Baranowie Sandomierskim

Drugi dzień imprezy zarezerwowano na bezpłatne warsztaty dla wszystkich, którzy pragną odkryć swoją indywidualność, wyrazić siebie poprzez modę, zgłębić tajniki stylizacji, poznać najnowsze trendy i nauczyć się budować unikatowy wizerunek. Prowadzące spotkanie: Kamila Kremiec-Panek, Agnieszka Piechowska-Dragan, Agnieszka Chmielowiec i Agnieszka Śmiechowska. Start o godz. 18.

6 sierpnia – Sandomierz

IV Nadwiślański Fashion Week zakończy pokaz w samym sercu sandomierskiej starówki, na tle Ratusza. Organizatorzy zapowiadają prezentację najnowszych trendów, materiałów i technik krawieckich, które nie tylko zaskoczą publikę, ale wyznaczą nowy kierunek w modzie. W Sandomierzu swoimi projektami pochwalą się, m.in: Jakub Suchara, Nargiz Salwa, Serafin, Aneta Larys Knap, Martyna Niszewski, Konrad Wryk i Basia Stradomska.