Hermonia. Święto kobiet organizowane na Podkarpaciu!

Hermonia. Święto kobiet organizowane na Podkarpaciu!

W dniach 28-30 czerwca, w Ośrodku Wakacyjnym Radawa odbędzie się Hermonia – wyjątkowe wydarzenie dla kobiet z całej Polski. A w trakcie, m.in: zajęcia taneczne, malowanie przy winie, malowanie ubrań oraz warsztaty – z automasażu twarzy i analizy kolorystycznej. Nie zabraknie ciekawych prelekcji i oczywiście White Ladies Party – flagowej imprezy tematycznej przy basenie. -Tegoroczna, letnia edycja Hermonii to odcienie kobiecości. Zapewniamy, kolorów nie zabraknie – przekonuje Klaudia Rozwadowska-Preneta, główna organizatorka.

Coraz więcej mówi się o White Ladies Party, kobiecym evencie, który cztery lata temu wymyśliła Klaudia Rozwadowska-Preneta, najpopularniejsza „Cleo” na Podkarpaciu. Rzeszowianka na co dzień zajmuje się własnym biznesem i podróżuje bez ustanku. Właśnie teraz dobiega końca jej pobyt na Zanzibarze. W najbliższych dniach wraca do Polski po 6-miesięcznej podróży po świecie. Każdy, kto zna Klaudię wie, że to kobieta żywioł ze smykałką do organizacji wydarzeń skupiających ludzi z pasją.

Klaudia Rozwadowska-Preneta. Najsłynniejsza „Cleo” na Podkarpaciu. Fot. Monika Adamczyk.

White Ladies Party jest jednym z nich. Od trzech 4 lat przyciąga setki inspirujących kobiet w różnym wieku i o przeróżnych zainteresowaniach, które tworzą społeczność bez podziałów, gdzie różnorodność jest siłą do tworzenia nowych wspomnień i budowania relacji. W tym roku Klaudia postanowiła zmienić nazwę wydarzenia na Hermonię.

Nowa nazwa, letnie wibracje

– Dlaczego Hermonia? Od zawsze marzyła mi się taka inicjatywa łącząca kobiety. Chce stworzyć przestrzeń, gdzie różnice nie mają znaczenia, a różnorodność jest siłą. Gdzie każda historia ma znaczenie. Gdzie kobiety bez względu na wiek, charakter, temperament, osobowość mogą się ze sobą łączyć, wspierać i inspirować wzajemnie, tworząc harmonijną społeczność, która czerpie siłę z różnorodności. Taka jest her-monia – wyjaśnia Kaludia Rozwadowska-Preneta, pomysłodawczyni i główna organizatorka wydarzenia.

White Ladies Party 2023 w obiektywie redakcji Kobiet nad wyraz.

– Często zachęcam, aby przyjechać na Hermonię solo, niekoniecznie z przyjaciółką. Wtedy dzieje się magia, bo mamy okazję otworzyć się na innych ludzi…- dodaje Rzeszowianka.

Kobieca harmonia

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Radawie koło Jarosławia, a dokładnie w Wiosce Wakacyjnej, gdzie 28 czerwca zjadą kobiety z całej Polski. Będą też Polki z zagranicy. W sumie ok. 160 osób. Szykuje się więc wielkie święto, na którym nie zabraknie mnóstwa atrakcji. Hermonia zapowiada się bardzo kreatywnie. -Uwalnianie twórczych pokładów kreatywności to jeden z celów naszych wydarzeń – przekonuje Cleo. Organizatorka zaplanowała, m.in. malowanie na płótnie pod okiem malarzy (niepowtarzalna okazja, by połączyć dobrą zabawę z twórczością i odkryć w sobie artystkę). Będzie też panel warsztatowy z automasażu twarzy, malowania ubrań i analizy kolorystycznej. Do tego wszystkiego prelekcja pt. „Kolory w Twojej szafie”, która odkryje tajniki doboru kolorów w stylizacjach dopasowanych do danego typu urody.

A dla aktywnych – rozgrywki sportowe, joga o wschodzie i zachodzie słońca, a także warsztaty taneczne o mocno kobiecych choreografiach. Nie obejdzie się też bez sesji zdjęciowych i tańców do białego rana przy bitach DJ-ki Oliwii Grant. Do dyspozycji uczestniczek Hermonii będzie też strefa relaksu, czyli boiska sportowe i podgrzewane baseny, przy których Cleo zaplanowała już kultowe „pool party”. 

Bilety na wydarzenie do kupienia na stronie internetowej. Z kodem: kobietynadwyraz – 100 zł zniżki (promocja obowiązuje do końca maja). Fot. Monika Adamczyk.

Redakcja Kobiet nad wyraz objęła wydarzenie patronatem medialnym. Więcej informacji o Hermonii znajdziecie na naszych mediach społecznościowych (@kobietynadwyraz), a także na profilach Klaudii Rozwadowskiej-Prenety (@hermonia.club i @cleo.rozwadowska). Serdecznie zapraszamy!