11 maja w Rzeszowie konkurs Polska Miss. Wybiorą najpiękniejszą!

11 maja w Rzeszowie konkurs Polska Miss. Wybiorą najpiękniejszą!

W sobotę, 11 maja w rzeszowskim Hotelu Prezydenckim odbędzie się Gala Finałowa Miss Nastolatek i Miss Województwa Podkarpackiego 2024. O tytuł najpiękniejszej zawalczy 36 kandydatek. Imprezę uświetnią: Paweł Tur, Aleksandra Markowicz Violini oraz Gabriel Fleszar, którego hit „Kroplą deszczu” nuciła kiedyś cała Polska.

Polska Miss jest czymś nowym. Konkurs powstał na bazie regionalnych konkursów piękności. Kandydatki mają tu, m.in: dbać o wizerunek i promocję firm partnerskich. Organizatorzy zapewniają, że to doskonała okazja dla młodych piękności, aby potrenować umiejętności personal brandingu i zbudować jeszcze większą pewność siebie. Konkurs zwieńczy uroczysta gala finałowa z nagrodami, promocją medialną i występami artystów.

Forrest Victoria. Finalistka Gali Finałowej Miss Województwa Podkarpackiego 2024. Fot. Materiały prasowe.

Zawalczą o tytuł najpiękniejszej

W sobotę, 11 maja w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, odbędzie się Gala Finałowa Miss Nastolatek i Miss Województwa Podkarpackiego 2024. Poprowadzi ją Wacław Tomalak (konferansjer, DJ), a na scenie pojawią się artyści, tacy jak: Paweł Tur, Aleksandra Markowicz Violini oraz Gabriel Fleszar, którego hit „Kroplą deszczu” nuciła kiedyś cała Polska. Na gali pojawi się także najpiękniejsza Polka 2023 roku – Justyna Haberka (Polska Miss 2023).

Podczas imprezy jury wybierze najpiękniejsze dziewczyny z Podkarpacia – spośród 24 finalistek ubiegających się o tytuł Polskiej Miss Województwa Podkarpackiego oraz 12 nastoletnich kandydatek.

Więcej o Polska Miss

Konkurs Polska Miss oparty jest o nowoczesną formułę wyboru najpiękniejszej Polki. Jego innowacyjna forma ma za zadanie zapewnić możliwość rozwoju kariery, a przede wszystkim wsparcie oraz pomoc w promocji i zaistnieniu w mediach. Wyróżniają go organizatorzy z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale topowych agencji modelek, fotografów, choreografów oraz kreatorów mody.

Bogusław Maria. Finalistka Gali Finałowej Miss Województwa Podkarpackiego 2024. Fot. Materiały prasowe.